Головна : Dentstal
ENG   РУС   GOR   УКР   мапа сайту

Москва: +7 (964) 565-01-71
Київ: +38 (044) 585-87-89
+38 (096) 664-80-71
+38 (098) 755-75-54
Тбілісі: +99 (532) 94-18-08

Новини

всі новини

Чому саме DENTSTAL?

Компанія DENTSTAL займає стійкі позиції на ринку стоматологічних послуг і продукції в країнах Східної Європи, Близького Сходу, Китаю та Індії. У нас є вагомі причини так стверджувати, тому що ми:

  •  працюємо на правах ексклюзивного дистриб’юторства зі всесвітньо відомими виробниками стоматологічного обладнання, інструментів і витратних матеріалів, такими як DENTSPLY, SEPTODONT, HERAEUS KULZER та багатьма іншими;
  •  випускаємо ендодонтичні, світлозатверджуючі,  рідкотекучі й хімічні матеріали в тісній співпраці з виробниками з Великої Британії ;
  •  спільно з  Міністерством охорони здоров’я видаємо посібники й спеціалізовану літературу для дантистів;
  •  організовуємо семінари для лікарів і зубних техніків;
  •  впроваджуємо наші методи роботи й інноваційні технології в успішно діючі стоматологічні клініки;
  •  постійно приймаємо участь в міжнародних стоматологічних виставках, де демонструємо не лише нашу продукцію, але й продукцію наших виробників, що дає нам широкі можливості обмінюватися  знаннями й багаторічним досвідом роботи з провідними дантистами й стоматологічними компаніями світу, а також пропонувати споживачам найбільш сучасні технології, обладнання й матеріали.

Все це підтверджує справедливість і обґрунтованість гасла нашої компанії: «все для ефективної стоматології». Ми знаходимось в процесі постійного удосконалення та розвитку, а тому вітаємо Ваші ідеї, відгуки, пропозиції співробітництва.

Логотипы партнёров
 
м. Київ, Григоренко 17, офис 19, Ст.метро "Позняки"