Профіль компанії : Компанія : Dentstal
ENG   РУС   GOR   УКР   мапа сайту


Москва: +7 (964) 565-01-71
Київ: +38 (044) 585-87-89
+38 (096) 664-80-71
+38 (098) 755-75-54
Тбілісі: +99 (532) 94-18-08

Новини

всі новини

Головна » Компанія » Профіль компанії

Профіль компанії

Компанія DENTSTAL була заснована в 1987 році. Засновники компанії, брати Бежуашвілі, ще в студентські роки знали, що їх покликання – зробити життя людей більш щасливим і здоровим, а значить –  якіснішим. Адже посмішка – це не просто спосіб спілкування із навколишнім світом. Для дантистів Бежуашвілі дарувати людям посмішку – це цілий спосіб життя. Проте для того, щоб реалізувати поставлені професійні завдання, знадобилися роки наполегливої праці, які увінчалися створенням стоматологічної компанії.

Нині DENTSTAL успішно співпрацює більше ніж зі 180 всесвітньовідомими виробниками стоматологічного обладнання, інструментів та матеріалів, щоб іти в ногу з часом і відповідати потребам найвимогливіших споживачів. Але успіх не був би повним, якби компанія DENTSTAL сама не почала розробляти і випускати власні стоматологічні установки, ендодонтичні, світлозатверджуючі, рідкотекучі й хімічні матеріали. Це дозволило їй вийти не лише на ринки країн Східної Європи, але й на ринки таких стратегічно важливих у сучасному світовому порядку країн, як США, Росія, Китай та Індія.
Засновники компанії комплексно і зі знанням справи підійшли до питання якісної стоматології. Мало в світі знайдеться людей, які були б готові не лише користуватися існуючими благами, але і їх створювати. Завдяки спільним зусиллям з Міністерством охорони здоров’я побачив світ навчальний посібник «Естетична реставрація зубів» Сергія Радлінського, за яким у вищих навчальних закладах готують майбутніх лікарів-дантистів.

Повноправна участь у міжнародних стоматологічних виставках дозволяє компанії DENTSTAL не лише бути в курсі останніх інноваційних розробок в стоматології, але й пропонувати світу свою власну продукцію, яка користується постійно зростаючим попитом. Для нас наша продукція є предметом особливої гордості.

У далекому 1987 році наша команда нараховувала близько трьох осіб, зараз у нас працює більше сорока кваліфікованих співробітників. Саме тому ми з упевненістю дивимося в майбутнє – в те майбутнє, в якому буде все більше людей зі здоровою посмішкою. Бо від здоров’я зубів вцілому залежить здоров’я людини.

  •  Ми не хочемо й не можемо змінити світ, ми робимо життя людей більш якісним і  здоровим.
  •  Ефективність – найвищий показник нашої діяльності.
  •   Ми постійно удосконалюємось, щоб забезпечити дантистів різних країн найбільш якісною продукцією, тобто ми несемо на собі відповідальність за здоров’я поколінь.
Логотипы партнёров
 
м. Київ, Григоренко 17, офис 19, Ст.метро "Позняки"